Навчання на мовних курсах Марії Федорчук в Англії

Rate this post

Марія Федорчук. Навчання в Ангії мені дуже сподобалось. За 2 місяці навчання рівень англійської мови піднявся на 2 рівні.

Мене звати Марія, я їздила на мовні курси в Англію. Назва програми — Home Language International. Вона діє по всьому світу і не тільки в англомовних країнах. Суть її полягає в тому, що студенти живуть в сім’ї викладача англійської мови і він з ними й займається.

По ідеї, тривалість заняття складає 1 годину, але насправді виходить, що ти спілкуєшся ними цілий день. Спочатку мені було важкувато, але це буквально перший тиждень, потім щось в голові перемикається і ти навіть думати починаєш англійською мовою. Цікаво, що ніколи в одну сім’ю не потраплять студенти з однієї країни, тільки з різних, щоб між собою вони теж спілкувались англійською. Програма діє в багатьох містах і можна вибрати будь-яке. Основне, що всі заняття індивідуальні і вчитель підбирає темп і теми, необхідні для кожного. Мені завжди було важко вчитись в школі, бо вчитель орієнтується на сильніших дітей, і я завжди не встигала. А тут буквально за 2 місяці я підняла свою англійську майже на два рівні! Батьки просто не могли повірити.

А ще, там є спеціальні програми, коли крім вивчення мови ти вибираєш заняття якимось видом спорту, або хобі, можна також їздити на екскурсії. Я вибрала кінний спорт, бо мені дуже подобаються коні і я завжди хотіла навчитися професійно кататися. Сподіваюсь, наступного року знову поїду, мені дуже сподобалось!

Поделись:
    Запись опубликована в рубрике England. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *